Kontakt

Adres i telefon:

ul. Targowa 65
03–729 Warszawa
+48 22 536 13 00

Godziny pracy urzędu:

poniedziałek – piątek
od 8.15 do 16.15

ePUAP

GIS/skrytka
GIS/SkrytkaESP

 

Chcesz uzyskać odpowiedź online? Pytania i odpowiedzi oraz całodobowy chat z konsultantem w temacie koronawirusa są dostępne pod adresem: https://www.gov.pl/web/koronawirus/pytania-i-odpowiedzi

W razie pytań dotyczących kwarantanny podajemy kontakt: +48 22 25 00 115


Jeśli potrzebujesz pomocy Powiatowej lub Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej skontaktuj się z najbliższą placówką.


 

Osoby doświadczającą trwale lub okresowo trudności w komunikowaniu się, w kontaktach z organami administracji publicznej mają prawo do:

Korzystania z pomocy osoby przybranej, tj. osoby, która ułatwi porozumienie z osobą niepełnosprawną i udzielenie jej pomocy w załatwieniu spraw w urzędzie.

Usługi pozwalającej na komunikowanie się, udostępnionej przez organ, polegającej na wykorzystaniu środków wspierających komunikowanie się, tj. m.in.:

  • korzystanie z poczty elektronicznej: inspektorat@gis.gov.pl,
  • przesyłanie faksów: (22) 635–61–94,
  • korzystanie ze strony internetowej danej instytucji.

Skorzystania z pomocy tłumacza:

Osoby, które chcą skorzystać z pośrednictwa tłumacza zobowiązane są do zgłoszenia tego faktu na co najmniej 3 dni robocze przed planowaną wizytą w Głównym Inspektoracie Sanitarnym (z wyłączeniem sytuacji nagłych).

Wzór wniosku do zapewnienie tłumacza języka migowego lub tłumacza – przewodnika znajduje się po prawej stronie w Może Ci się przydać. Wypełniony wniosek można przesłać pocztą elektroniczną, faksem lub złożyć osobiście w kancelarii Głównego Inspektoratu Sanitarnego, ul. Targowa 65, 03–729 Warszawa.

Świadczenie jest bezpłatne dla osoby uprawnionej, będącej osobą niepełnosprawną w rozumieniu ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej, społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych (Dz. U. Nr 127, poz. 721 i Nr 171, poz. 1016).


 

Informacja o funkcjonowaniu Głównego Inspektoratu Sanitarnego dla klientów

Szanowni Państwo,

Informujemy, że od dnia 16 marca br. Główny Inspektorat Sanitarny nie będzie obsługiwał klientów w punkcie obsługi interesantów przy ulicy Targowej 65. Kontakt z Urzędem możliwy jest poprzez e-mail lub telefony podane na stronie.

Jedocześnie uprzejmie informujemy, że w sprawach związanych z koronawirusem np. zgłoszenie podejrzenia zakażenia koronawirusem należy zgłaszać do właściwej terenowo powiatowej stacji sanitarno-epidemiologicznej.

W przypadku Warszawy właściwa jest Powiatowa Stacja Sanitarna w Warszawie.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w m.st. Warszawie w celu ułatwienia Państwu kontaktu i dostępu do informacji w zakresie zakażeń koronawirusem udostępnił w ramach infolinii numery telefonów:

505-342-009; 513-841-973;

W razie potrzeby uzyskania pilnych informacji poza ww. godzinami udostępniony zostaje nr telefonu 606-108-040, pod którym dostępnych jest pięciu konsultantów.

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?