Kontakt

Adres i telefon:

ul. Targowa 65
03–729 Warszawa
+48 22 536 13 00

Godziny pracy urzędu:

poniedziałek – piątek
od 8.15 do 16.15

ePUAP

GIS/skrytka
GIS/SkrytkaESP

 

Chcesz uzyskać odpowiedź online? Pytania i odpowiedzi oraz całodobowy chat z konsultantem w temacie koronawirusa są dostępne pod adresem: https://www.gov.pl/web/koronawirus/pytania-i-odpowiedzi

W razie pytań dotyczących kwarantanny podajemy kontakt: +48 22 25 00 115


Jeśli potrzebujesz pomocy Powiatowej lub Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej skontaktuj się z najbliższą placówką.


 

Osoby doświadczającą trwale lub okresowo trudności w komunikowaniu się, w kontaktach z organami administracji publicznej mają prawo do:

Korzystania z pomocy osoby przybranej, tj. osoby, która ułatwi porozumienie z osobą niepełnosprawną i udzielenie jej pomocy w załatwieniu spraw w urzędzie.

Usługi pozwalającej na komunikowanie się, udostępnionej przez organ, polegającej na wykorzystaniu środków wspierających komunikowanie się, tj. m.in.:

  • korzystanie z poczty elektronicznej: inspektorat@gis.gov.pl,
  • przesyłanie faksów: (22) 635–61–94,
  • korzystanie ze strony internetowej danej instytucji.

Skorzystania z pomocy tłumacza:

Osoby, które chcą skorzystać z pośrednictwa tłumacza zobowiązane są do zgłoszenia tego faktu na co najmniej 3 dni robocze przed planowaną wizytą w Głównym Inspektoracie Sanitarnym (z wyłączeniem sytuacji nagłych).

Wzór wniosku do zapewnienie tłumacza języka migowego lub tłumacza – przewodnika znajduje się po prawej stronie w Może Ci się przydać. Wypełniony wniosek można przesłać pocztą elektroniczną, faksem lub złożyć osobiście w kancelarii Głównego Inspektoratu Sanitarnego, ul. Targowa 65, 03–729 Warszawa.

Świadczenie jest bezpłatne dla osoby uprawnionej, będącej osobą niepełnosprawną w rozumieniu ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej, społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych (Dz. U. Nr 127, poz. 721 i Nr 171, poz. 1016).


 

Informacja o funkcjonowaniu Głównego Inspektoratu Sanitarnego dla klientów

Szanowni Państwo,

Informujemy, że od dnia 16 marca br. Główny Inspektorat Sanitarny nie będzie obsługiwał klientów w punkcie obsługi interesantów przy ulicy Targowej 65. Kontakt z Urzędem możliwy jest poprzez e-mail lub telefony podane na stronie.

Jedocześnie uprzejmie informujemy, że w sprawach związanych z koronawirusem np. zgłoszenie podejrzenia zakażenia koronawirusem należy zgłaszać do właściwej terenowo powiatowej stacji sanitarno-epidemiologicznej.

W przypadku Warszawy właściwa jest Powiatowa Stacja Sanitarna w Warszawie.

 

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?