Kariera

Główny Inspektorat Sanitarny jest centralnym urzędem administracji rządowej obsługującym Głównego Inspektora Sanitarnego. Zatrudnieni w urzędzie pracownicy to członkowie korpusu służby cywilnej, w którego skład wchodzą osoby zatrudnione na wyższych stanowiskach w służbie cywilnej, stanowiskach średniego szczebla zarządzania, stanowiskach koordynujących, samodzielnych, specjalistycznych oraz wspomagających.

Budowa nowoczesnego państwa, wzrost efektywności działania jego organów i przede wszystkim zadowolenie społeczeństwa to najważniejsze cele i zadania, które mają wypełnić członkowie korpusu służby cywilnej.

Pracownikiem służby cywilnej może zostać każda osoba, która spełnia następujące wymagania, określone w ustawie z dnia 21 listopada 2008 r. o służbie cywilnej:

 • jest obywatelem polskim (odstępstwa od tej zasady określa art. 5 ustawy),
 • korzysta z pełni praw publicznych,
 • nie była skazana prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe,
 • posiada kwalifikacje wymagane na dane stanowisko pracy,
 • cieszy się nieposzlakowaną opinią.

Służba cywilna

Wszystkie oferty pracy w służbie cywilnej możecie Państwo znaleźć za pomocą wyszukiwarki dostępnej na stronach Serwisu Służby Cywilnej.

Praktyki studenckie

Główny Inspektorat Sanitarny uczestniczy w rządowym programie praktyk studenckich. Studentów zainteresowanych kontaktem z naszym urzędem i uzyskaniem dodatkowych informacji zachęcamy do kontaktu: +48 22 536 14 36 lub m.gulajew@gis.gov.pl.

Ogłoszenia o wolnych stanowiskach w GIS

 • Nabór na stanowisko specjalisty w Wydziale ds. Nadzoru Sanitarnego w Departamencie Higieny Środowiska nr ogłoszenia 63598
  dodano 28.05.2020, ważne do 17.06.2020 Warszawa
  Więcej
 • Nabór na stanowisko starszego specjalisty w Wydziale ds. Higieny Pracy w Departamencie Higieny Środowiska nr ogłoszenia 63596
  dodano 28.05.2020, ważne do 17.06.2020 Warszawa
  Więcej

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?